Saeimas priekšsēdētājas uzruna


Latvijas jaunieši!

Esmu gandarīta, ka varu jūs uzrunāt brīdī, kad no ekonomiskās krīzes vissmagāk skartās valsts pašlaik jau esam kļuvuši par Eiropā visstraujāk augošo ekonomiku un 2013.gada valsts budžetā pirmo reizi pēdējo četru gadu laikā varējām atļauties palielināt budžeta izdevumus veselības nozarei, pedagogu un policistu algām, jaunu darbavietu radīšanai, Latgales attīstībai un citās jomās. Šobrīd nozīmīgi notikumi ir diskusija par eiro ieviešanu 2014.gadā, Latvijas ekonomisko izrāvienu, reemigrāciju un demogrāfiskās situācijas uzlabošanu.

Nākotnes profesijas izvēle ir viens no nopietnākajiem jautājumiem, par kuriem nākas domāt Latvijas jaunajiem cilvēkiem, tāpēc katras profesijas pamatīga izpētīšana ir viens no veidiem, kā pieņemt lēmumu par savas profesijas izvēli nākotnē.

Aicinu jūs iesaistīties Jauniešu Saeimas vēlēšanās, jo ikviena deputāta ceļš uz Saeimu sākas ar iesaistīšanos, savu ideju un spēju apliecināšanu un pierādīšanu saviem domubiedriem, kolēģiem un oponentiem. Nebaidieties izteikt savas domas un idejas, uzdot visdažādākos jautājumus, jo drosme, degsme un vēlme izzināt ir tās īpašības, kuras piemīt Latvijas jauniešiem, tās palīdzēs sasniegt jūsu izvirzītos mērķus un karjeras virsotnes.

Arī pasaulslavenais zinātnieks Alberts Einšteins ir teicis: „Svarīgi ir nepārstāt jautāt”.

Tikai no mums pašiem, no mūsu valstiskās apziņas un ikkatra ikdienas soļa ir atkarīgs, kādu veidosim rītdienas Latviju.

 

Uz tikšanos Jauniešu Saeimā! 

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa


 

Atzīmē mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem